رسم دلباختگی

اطلاعات عمومی

 
فواید پزشکی نماز-- Medical benefits and need mystery--الفوائد الطبیة والغموض الح
نویسنده : - ساعت ۱:۱۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٦ تیر ۱۳۸٩
 
فواید پزشکی نماز-- Medical benefits and need mystery--الفوائد الطبیة والغموض الح

 

فواید پزشکی راز و نیاز .

نقل از سایت پزشکی امروز.


     مطالبی که در رابطه با فواید علمی نماز گفته می شود، فقط بعد کوچکی از ابعاد متعدد نماز است. پرداختن به فواید دنیوی نماز، نباید ما را از توجه به دریاهای نور و معنویت نماز غافل کند.

     این مطالب فقط تاییدات علمی هستند و نباید حکایت ما مثل گروهی شود که نماز را نوعی ورزش سوئیسی تعبیر کردند و دلشان خوش بود که فلسفه نماز را می دانند.

     حقیقت نماز در باطن و روح او نهفته است. ولی این باطن باید در یک ظاهر و قالبی که تعیین شده تحقق پیدا کند . وقتی ظاهر نماز با روح و باطن آن آمیخته شود تاثیر خود را می گذارد.

 

 تاثیر نماز بر بهداشت خواب:

     خواب از دو مرحله خواب عمیق و خواب
REM تشکیل شده است که به طور یک در میان در طی شب حاصل می شوند.

پس از آنکه حدود 45 دقیقه از خواب رفتن انسان گذشت، مرحله
REM آغاز می شود و برای مدت کوتاهی ( حدود 10 تا 15 دقیقه ) ادامه می یابد.

     در طول مرحله
REM، به طرز اسرار آمیزی تمام عظلات اسکلتی بدن از کار می افتد و شخص کاملا بی حرکت می شود. و نوار مغزی شخص به جای حالت خواب، حالت بیداری کامل را نشان می دهد، طوری که در این حالت مغز از فعالیت بالایی برخوردار است.

     در طی مرحله ی
REM، درجه حرارت بدن و ضربان قلب به طور غیر منتظره ای بالا می رود و حرکات سریع در چشم های فرد دیده می شود که علت نامگذاری این مرحله نیز می باشد. ( مرحله حرکت سریع چشم Rapid Eye Movement ) اگر شخص را در این حالت بیدار کنیم، ادعا می کند که در حال دیدن خواب بوده.

     مرحله
REM پس از 10 تا 15 دقیقه متوقف می شود و پس از آن در طول خواب و به طور دوره ای و منظم تکرار می شود. با این وجود کل دوران REM در طول یک خواب 8 ساعتی در اشخاص طبیعی، 90 دقیقه خواهد بود و قسمت اعظم آن در ساعات نزدیک به صبح به وقوع می پیوندد. امروزه دانش پزشکی به اثبات رسانده که یکی از علائم مهم در بیماری افسردگی، افزایش مدت خواب REM نسبت به میزان طبیعی است، طوری که شخص افسرده بیشتر از سایر اشخاص خواب می بیند. یعنی زمان بیشتری را در مرحله REM به سر می برد.

     زمان نماز صبح که در قرآن تاکیید زیادی به آن شده است، به گونه ای قرار گرفته است که سبب کاهش قابل ملاحظه میزان خواب
REM در اشخاص می شود. چون دقیقا در زمانی قرار گرفته است که خواب REM بیشتر اتفاق می افتد.
 

.


تاثیر نماز بر بیماری آسم:

در ایجاد بیماری آسم سه عامل نقش بسزایی دارند:

1-میکروبهایی که وارد دستگاه تنفسی انسان می شوند.

2-عوامل حساسیت زا، از جمله گرد و غبار، گرده گلها و ... .

3-مسائل روانی از جمله اضطراب، عصبانیت، غم و شادی ... .

     ز دیدگاه دیگر تاثیر تلقین در آسم است که باعث تسکین حمله های آسم می شود. برای نمونه پزشک مبتلا به آسمی، شب هنگام دچار حمله می شود. کلید برق را پیدا نمی کند و با وسیله ای پنجره را می شکند و چند نفس عمیق می کشد. حال پزشک بهبود می یابد و به رخت خواب باز می گردد. ولی وقتی صبح از جواب بیدار می شود مشاهده می کند که به جای شیشه پنجره، آینه را شکسته است.

     می توان نتیجه گرفت که چنانچه بیماران احساس امنیت روانی داشته باشند، قدم بزرگی در تسکین بیماری آنها برداشته می شود. تاثیر تنش زدایی نماز به خاطر احساس روانی عمیقی است که در اثر آن حاصل می شود و بدین ترتیب ثبب کاهش حمله های آسم می گردد. همچنین میکروبها که خود یکی از عوامل بر انگیزنده آسم می باشند، به وسیله شستشوی مجرای تنفسی در ضو تا حدی قابل کنترل است.

     شستن دهان و بینی با آب درهنگام وضو، ثوا ب زیادی دارد. چون باعث می شود هوای بهتر و بیشترو تمیزتری به مغز، خون و بافتهای بدن برسد که باعث تقویت بینایی، بویایی، شنوایی و تقویت حافظه می گردد.


تمرکزوسلامتی یافتن:

مستحب است قبل از وضو هفت مرتبه ذکر لا اله الا الله گفته شود. تکرار سبب تمرکز می شود. در یوگا هم با تکرار حرکات باعث افزایش تمرکز می شویم.

همچنین گفته شده که اگر هنگام ریختن آب صلوات بفرستید، بلا از آن عضو بدن رفع می شود. دلیل آن تلقین است. چون وقتی این جمله را می خوانیم تمام فکرمان سلامتی اعضای بدنمان می باشد، و همین امر باعث سلامتی و نشاط عضوهای بدنمان می شود.

 

وضو و معالجه بیماری ها:

وضو سبب رفع بسیاری از بیماریها می شود. دلیلش اثر آب سردبر روی نقاط حساس بدن در قسمتهایی است که وضو می گیریم. جالب این است که در دین اسلام نقاط طب سوزنی مخصوصا در وضو رعایت شده است.

برای مثال، آقایان باید آب را از پشت آرنج بریزند. ولی خانمها باید آب را از قسمت تای دست بریزند. چونکه نقاط طب سوزنی در آقایان و خانها در بعضی از نقاط فرق می کند.

این را هم بدانید که با تحریک نقاط طب سوزنی بوسیله آب سرد وضو، خط سیر چهارده نصف النهار را تحریک می کنیم و باعث سرحالی، شادابی، تسکین دردها، نیروی جسمانی وروحی و معالجه بسیاری از بیماریها می گردد.

و همچنین تمامی اعضاء داخلی بدن را تقویت می کند.از جمله: ریه ها، روده بزرگ، معده، قلب، کلیه ها، کبد و...

 
ایجاد نیرو و نشاط با وضو:

در احادیث آمده که بعد از وضو، بدن را با چیزی خشک نکنیم وبگذاریم خودش خشک شود. دلیل آن اینست که بدن در برابر سرمائی که حس می کند، خود به خود درجه حرارت آن بالا می رود تا بدن را خشک کند، که همین تحریکات حرارتی باعث باز شدن منافذ زیرپوست می شودو اکسیژن بیشتری به بافتهای پوست و مقداری هم عظلات زیر پوست می رسد و باعث نیرو و نشاط می گردد.
 

رابطه نماز با میدان مغناطیسی و بارهای الکتریکی:

هارولد بور از دانشگاه بیل برای اولین بار با انجام یک آزمایش ساده به وجود میدان مغناطیسی در اطراف موجود زنده پی برد و بعد متوجه شد که این میدان در بدن انسان نیز وجود دارد.

 
تشکیل میدان مغناطیسی بدن:

     همانطور که می دانید، در بدن ما میلیونها عصب وجود دارد که کار انتقال پیام در بدن ما بوسیله تحریک الکتریکی این عصبها صورت می گیرد. در اثر شارش بار در اطراف آنها، در بدن ما یک میدان تشکیل می شود و میدان بدن ما در اثر فعالیت همزمان میلیونها عصب به وجود می آید.
 

امواج مغزی:

     دستگاه موج نگارمغز چهار نوع منحنی ازامواج مغزی را ارائه می دهد که عبارتند از: آلفا، بتا، دلتا و تتا.

     ریتمهای دلتا کندترین امواج مغزی با تناوب 1 تا 3 دور در ثانیه بوده و اغلب در خواب عمیق ظاهر می شوند. ریتمهای تتا که دارای تناوب 4 تا 7 دور در ثانیه می باشند و به خلق و خوی بستگی دارند. ریتمهای آلفا که دارای تناوب 8 تا 12دور در ثانیه می باشد و در اوقات تفکر، تامل آزاد  رخ داده و در صورت تمرکز حواس قطع می شوند. و بالاخره ریتمهای بتا با تناوب 13 تا 22 دور در ثانیه، ظاهرا منحصر به نواحی جلویی مغز، یعنی جایی که فعالیتهای پیچیده مغز رخ می دهد می باشند.

 
میدان مغناطیسی بدن و امواج مغزی در معرض خطر:

     حتما تا به حال درباره خطرات گوشیهای موبایل یا زندگی در نزدیکی نیروگاه های برق چیزهایی شنیده اید.  بنابر تحقیقات پرفسورلای، امواج مغناطیسی خارجی که از نیروگاه های برق یا وسایل برقی مثل سشوارو ... ساتع می شود، به
DNA سلولهای مغزی آسیب می رساند و قابلیت ترمیم را در آنها از بین می برد. میدانهای مغناطیسی خارجی علاوه بر آسیب به DNA مغز اثر منفی دیگری به بدن دارند. این میدانها باعث اختلال در میدان مغناطیسی طبیعی بدن می شوند.     همانطور که می دانید نزدیک به 70% از بدن ما را آب فرا گرفته است و مولکولهای آب به صورت دو قطبی هستند و زمانی که ما در معرض یک میدان مغناطیسی خارجی قرار می گیریم، این مولکولها در جهت آن میدان قرار می گیرند و این پدیده باعث می شود، نظم میدان مغناطیسی ما به هم بریزد.

     علاوه بر عوامل خارجی یکسری عوامل داخلی نیز وجود دارند که باعث می شوند اختلال در میدان بدن ایجاد شود. مهمترین آنها بارهای الکتریکی هستند که هنگام شارش بار در عصب، در اطراف آن به وجود می آیند و به صورت الکتریسته ساکن در بافتهای بدن ذخیره می شوند و میدانی که در اطراف این بارها به وجود می آیند در میدان بدن ایجاد خلل می کنند. این بارها به خصوص در نقاطی که تراکم اعصاب بیشتر است ذخیره می شوند و به دلیل این که هم تراکم زیادی دارند و هم در نزدیکی عصبهای بیشتر و مهمتری قرار دارند، برای بدن به شدت مضر هستند. از جمله این نقاط ناحیه سر، دستها و قسمت مچ پا به پایین است.

      در بین این سه قسمت، سر اهمیت ویژه ای دارد. چون بارهای ذخیره شده در آن علاوه بر ایجاد خلل در میدان مغناطیسی بدن، باعث اغتشاش در امواج مغزی نیز می شوند.

      به ظاهر ما روزانه تنها دقایقی را در معرض میدان مغناطیسی هستیم. مثل موبایل، سشوار و... اما در طول دوران زندگی خود در معرض میدان مغناطیسی  بسیار قوی هستیم وآن میدان مغناطیسی زمین است.

 نماز و میدان مغناطیسی:

     آنگونه که از تصاویر به دست آمده از میدان مغناطیسی زمین پیداست، به طور شگفت انگیزی اگر انسان در هر نقطه ای از زمین رو به قبله بایستد، میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق می گردد و در مدتی که در نماز است میدان بدنش منظم می شود.

 نماز وبارهای الکتریکی:

    همان طور که قبلا اشاره شد، بارهای زائدی که در اثر تحریکات الکتریکی اعصاب به وجود می آیند هم شبیه میدان بدن بر امواج مغزی اثر سوء دارند. این اثرات در نواحی که اعصاب در آن تحرک بیشتری دارند، خطرات جدیتری ایجاد می کنند. و باید هر چه سریعتر از آن نواحی دور شوند.

      به طرز حیرت آوری می بینیم که این نواحی، دقیقا نواحی هستند که در وضو شسته می شوند( سر، دست، مچ پا به پایین) و بنابر تحقیقات صورت گرفته، بهترین راه دفع این بارهای زائد، استفاده از یک ماده رساناست. سریعترین و ارزانترین و بی ضررترین ماده برای این کار، آب است. جالب این جاست که آب هر چه خالص تر باشد، سریعتر بارهای ساکن را از بدن ما به اطراف گسیل می دهد و هیچ مایعی مثل آب خالصی که در وضو به انسانها سفارش شده این اثر را ندارد.
 

نماز و امواج مغزی:

     با دفع بارهای زائد بدن در وضو، امواج مغزی در ایده آل ترین حالت قرار می گیرند. علاوه بر آن حالت تمرکزی که در هنگام نماز در انسان به وجود می آید، تشعشع امواج آنها را به اندازه قابل توجهی بالا می برد و توانایی مغز را در تولید این امواج بالا می برد.


 
حالات نماز:


1-      ایستادن در نماز:

     ایستادن در نماز، باعث تقویت حالت تعادلی بدن شده و قسمت مرکزی مخچه که محل کنترل اعمال و حرکات ارادی است را تقویت می کند. این عمل باعث می شود تا فرد با صرف کمترین نیرو و انرژی به انجام صحیح حرکات بعدی بپردازد.

     نماز قسمت فوقانی بدن را پرورش داده و ستون مهره ها را تقویت کرده و آن را در حالت مستقسم نگاه می دارد.

     وقتی چشمها در حالت نماز ثابت می ماند، جریان فکر هم خود به خود آرام شده و در نتیجه تمرکز فکر افزایش می یابد. ثابت ماندن چشم باعث بهبود ضعف و نواقصی چون نزدیک بینی می شود و به لحاظ روانی باعث افزایش مقاومت عصبی فرد شده و بی خوابی و افکار نا آرام را از انسان دور می کند.

2- رکوع در نماز:

     تقویت ماهیچه های شکم، حفظ سلامت دستگاه گوارش و رفع یبویت مزمن، سوء هاضمه و بی اشتهایی از خواص رکوع در نماز است.

     کارشناسان می گویند در حالت رکوع ماهیچه های اطراف ستون مهره ها منبسط می شود که در تعادل و آرام کردن سمپاتیک موثر است.

     مدت زمان خواندن ذکر رکوع نیز باعث تقویت عظلات صورت، گردن، ساق پا و رانها می شود و به این ترتیب به جریان خون در قسمتهای مختلف بدن سرعت می بخشد. تنظیم متابولیسم بدن، فراهم نمودن زمینه از بین رفتن اکثر بیماریها از بدن، کمک به افزایش حالت استواری و استحکام مغز از دیگر خواص رکوع در نماز است.

 
3- سجده در نماز:
     سجده، ستون مهره های بدن را تقویت کرده و درد های سیاتیک را آرام می کند. سجده علاوه بر از بین بردن یبوست و سوء هاضمه، پرده دیافراگم را تقویت کرده و به دفع مواد زاید بدن به دلیل فشرده شدن منطقه شکمی کمک می کند.

     سجده همچنین باعث افزایش جریان خون در سر شده، که این امر با تغذیه غدد باعث حفظ شادابی، زیبایی و طزاوت پوست می شود.

     حالات سجده به واسطه باز کردن مهره ها از یکدیگر، باعث کشیده شدن اعصابیکه قسمتهای مختلف بدن را به مغز وصل می کند شده و این اعصاب را در یک حالت تعادلی قرار می دهد که این امر برای سلامت انسان بسیار حائز اهمیت است.

     اگر فاصله مهر از نمازگزار به اندازه حدودا یک وجب جلوتر از حالت معمولی باشد، کشش بیشتری در کمر حس می شود که باعث مداوای کسانی که دیسک و یا ناراحتی کمر دارند می شود. و اگر کسی که سالم است این کار را انجام دهد، هیچ گاه دچار دیسک و ناراحتی کمر نمی شود.

     سجده باعث آسودگی و آرامش در فرد شده و عصبانیت را تسکین می دهد. سجده قدرت درک و فهم را زیاد می کند. دلیلش این است که در سجده به پیشانی ما فشار می آید و باعث می شود که کاملا روی پیشانی متمرکز شویم ( اگر در این حالت به نوک بینی مان نگاه کنیم، خود به خود به پیشانی فشار می آید ) و این امر اگر با دقت و تمرکز زیاد صورت گیرد، بعد از مدت طولانی سبب بیداری چشم بصیرت شخص می گردد.


     در علوم ماوراءالطبیعه به این چشم، چشم سوم گویند که بین دو ابرو و چشم واقع شده است. در علوم یوگا نیز به چاکرای "آجنا" معروف است.هدف یک یوگی مشتعل کردن انرژی روحانی در چاکراها بلاخص چاکرای آجناست. که بتواند بدون دو چشم طبیعی ببیند.

   امروز حتی پزشکان روانشناس نیز مبلغان متجدد دین شده‌اند و گرویدن به دین را توصیه می‌نمایند.
            یکی از فواید ظاهری نماز و سجده‌های مستحبی و طولانی در نماز شب پیشگیری از بروز بیماری آرتروز است، زیرا حرکات فیزیکی ویژه‌یی را انجام می‌دهد، در نماز نافله‌ی شب چون فرد در دل شب از خواب بیدار می‌شود و سد استراحت طولانی را در بستر نرم و راحت می‌شکند و حرکات فیزیکی نماز را انجام می‌دهد، جلوی ابتلاء به آرتروز گردن و کمر را می‌گیرد.
            در سجده‌های مستحبی طولانی به دلیل اینکه دستها از آرنج تا کف دست روی زمین قرار می‌گیرد و شکم به سمت پایین کشیده می‌شود و پیشانی و گونه‌ها در چند جهت روی مهر یا زمین قرار می‌گیرد، شرایطی ایجاد می‌شود تا از بروز آرتروز مهره‌های گردن و کمر جلوگیری گردد.
            از طرفی وقتی پیشانی به مدت طولانی روی مهر یا روی زمین قرار گیرد بدن حالتی  پیدا می‌کند که بارو رسپتورهای (
Baroreceptor) جدار آئورت و جدار عروق کاروتید گردن در اثر برخورد ستون خون تحریک شده و ازطریق ایجاد سیگنال‌های عصبی مانع افزایش فشارخون در فرد نمازگزار می‌شود، از سوی دیگر در سجده‌های مستحبی طولانی، اگر در قوس شریان آئورت کلسیم به تازگی رسوب کرده باشد، آن را از جا می‌کند ومانع آهکی شدن یا کلسیفیه‌شدن (Calcifie) جدار قوس آئورت می‌شود.

             از نظر مذهبی در تمام کتاب‌های دعا و نیایش اشاره شده که هنگام دعا کف دست‌ها باید به طرف آسمان باشد و علت علمی آن را ذکر نکرده‌اند، استادان مانیوتیزم علاوه بر اعتقاد شخصی، خودشان اینطور آموزشی می‌دهند که همیشه سیاله‌ی عصبی از نوک انگشتان و کف دستها خارج می‌شود وآموزش می‌دهند که هنگام هر نوع معالجه یا رفع هر گونه دردی باید کف دست را بر موضع دردناک گذاشت.

            وقتی کف دستها به طرف  آسمان قرار می‌گیرد مقداری از مانتیزورهای موجود در هوا و فضا از کف دست‌ها جذب بدن می‌شود و به عکس چنانچه کف دست به طرف زمین باشد معتقد هستند که مقداری از مغناطیس شخص از بدن خارج شده و جذب زمین می‌شود.

 

 

------------------------------------------------------------

Medical benefits and need mystery.

Quoting the site of today.

 

     Material in relation to the benefits of science is called, then only a small prayer is multidimensional. Addressing the benefits of secular, should not according to our seas and light to neglect of spirituality.

 

     These materials are only approved staff and our story as a group should not be a form of exercise and Swiss interpreted the philosophy of good hearts know.

 

     Truth of the soul and conscience lies. But the conscience must be in a format that looks and determined to find realization. When the appearance of a spirit inside it and its impact is mixed leaves.

 

 

 

 Effect of sleep on health:

 

     Two stages of sleep, deep sleep and REM sleep is composed of the one in between can be achieved over night.

 

After about 45 minutes passed from human sleep, REM stage begins and for a short time (about 10 to 15 minutes) continues.

 

     During stage REM, the way a mysterious skeleton Zlat all work happens and the person is completely immobile. Person's brain and tape instead of sleep mode, waking state of complete shows, so that in this case, brain activity is high.

 

     During stage REM, body temperature and heart rate unexpectedly rises and rapid eye movements can be seen that because the person named at this stage is also. (Rapid eye movement stage of Rapid Eye Movement) if the person in this case we wake up, claims that sleep was browsing.

 

     REM stage after 10 to 15 minutes, stops and then sleep during the period and is repeated regularly. However, over a total period of REM sleep eight hours in normal individuals, 90 minutes would be much in the morning hours close to happening. Medical students today proved that one of the major symptoms of disease, depression, increased duration of REM sleep than normal rate, so that the most depressed person sees other people sleep. Means more time in REM stage to take over.

 

     Time of morning prayer in the Quran many Takyyd it has been such a significant decrease in the amount of REM sleep are persons. Exactly when that time has been more REM sleep occurs.

 

 

Of impact on asthma:

 

In the pathogenesis of asthma are three factors contributed:

 

1 - microbes that enter the human respiratory tract are.

 

2 - factors allergens, including dust, pollen and flowers ... .

 

3 - psychological problems including anxiety, anger, sadness and joy ... .

 

     G view hypnosis in asthma is another effect that can relieve asthma attacks. For example, a doctor with asthmatic, suffer from night to attack. The switch does not find a window with a tool to break and take a few deep breaths. Now the doctor heals and returns to bed. But when you wake up in the morning and the answer can be seen that instead of window glass, the mirror is broken.

 

     It can be concluded that if patients have a psychological sense of security, a big step in the relief of their disease is removed. De-stress because of a deep psychological sense that its effect will be achieved and thus Sbb reduce asthma attacks can be. One of the microbes that cause asthma are on the monitor, by the washing of the respiratory tract Zv is somewhat controlled.

 

     Wash mouth and nose with water While ablution, B. Sva lot. It makes the air cleaner and better Byshtrv brain, blood and body tissues to reach that vision, smell, hearing and memory will be strengthened.

 

 

Tmrkzvslamty by:

 

Desirable is mentioned seven times before ablution la ilaha be told. Repetition is concentrating. Yoga in the repeated movements increased focus we are.

 

Also said that if the water while pouring Salavat send it immediately to eliminate body. Because it is hypnosis. Because when you read this sentence, all members of our body is healthy mind, and this makes our bodies healthy and happy is framing members.

 

 

 

Ablution and treatment of disease:

 

Ablution because many diseases can be eliminate. Why the effect on water sensitive parts Srdbr body parts that we ablution. Interesting is that in Islam, especially acupuncture points has been observed in ablution.

 

For example, men should Bryznd water from behind the elbow. But women must remove water from parts of the Bryznd. Because acupuncture points in men in some parts of a house is different.

 

It also know that stimulating acupuncture points by the cold water ablution, fourteen meridian pathway to stimulate and lead wholesome, vitality, pain, physical force Vrvhy and many diseases can be treated.

 

And all members will strengthen the internal body. Including: lung, colon, stomach, heart, kidneys, liver and ...

 

 

Generation of force and liveliness with ablution:

 

In the hadith after ablution, drying the body with something we do not own Vbgzarym dry. The reason is that in the body that feels cold, the temperature itself rises to the body to dry, so that thermal stimulation can cause open pores subcutaneous Shvdv more oxygen to the skin and tissues under the skin some time Zlat reaches, causing power and exhilaration is.

 

 

Relation of magnetic field and electric charge:

 

Harold Bohr University Bill for the first time by performing a simple test are living around the magnetic field and then realized that it was square in the human body there.

 

 

Magnetic field of the body:

 

     As you know, in our bodies that work there are millions of nerve messages in the body by electrical stimulation of this nerve can be done. Flow of time around them, our bodies will be formed and a square field of our bodies at the same time millions of nerve activity to occur.

 

 

Brain waves:

 

     Four wave device type curve Ngarmghz Azamvaj brain offers are: alpha, beta, delta and theta.

 

     Delta rhythm brain waves with a frequency Kndtryn 1 to 3 in the second round and often appear in deep sleep. Frequency theta rhythms with 4 to 7 in the second round are and have to depend on the mood. Alpha-frequency rhythms that have eight to 12 in the second round and is often thought, reflection has occurred and if the free concentration are interrupted. Finally, the frequency of beta rhythms around 13 to 22 seconds, apparently unique to frontal brain regions, where complex activities are the brain occurs.

 

 

Magnetic body and brain waves at risk:

 

     Be sure yet about the dangers of mobile phones or living near the power plant may have heard. According to research Prfsvrlay, external magnetic waves from the power plant or electrical appliances such as Sshvarv ... Is emitted, the DNA damage brain cells and restore their ability to destroy them. External magnetic fields in addition to brain damage to DNA have a negative impact on another body. These fields affect the body's natural magnetic field are. As you know, nearly 70% of our body is covered with water and form water molecules are polarized and when we are exposed to an external magnetic field lies, for these molecules are placed on the field and this phenomenon makes the order, the magnetic field we also excitement.

 

     In addition to a series of external factors there are also internal factors that cause the body to create disorder in the field. They are the most important electrical loads when the flow at the nerve, around which there are static electricity and the form are stored in body tissues and around this field there are several fields to create damage to the body. These loads, especially where nerve compression is stored and more because that also have high density and near the nerve are more and more important for the body are extremely harmful. Among these parts head, hands and ankle area is low.

 

      Among these three parts, head has a special significance. Because the stored charge in addition to creating damage in the body's magnetic field, causing chaos in the brain waves are.

 

      We just minutes a day to appear in the magnetic field are exposed. Like Hollywood, hairdryer and ... But during his life at risk are the very strong magnetic field Earth's magnetic field is chair.

 

 Prayer and the magnetic field:

 

     As the images obtained from Earth's magnetic field suggests, were surprisingly human, if at any point of the New Jersey ground to stand on his body's magnetic field Earth's magnetic field is consistent and in prayer while her body is a regular field be.

 

 Vbarhay of electric:

 

    As already mentioned, the waste loads of electrical stimulation to the nerves there are similar bodies on the field of brain waves have adverse effects. These effects in areas where nerves are more mobility, they create serious risks. And should soon be around the area.

 

      Wonder how the technology we see that these areas, just areas that are washed in ablution (head, hands, ankles down) and the research done so, the best way to waste disposal this burdens the use of a substance Rsanast. The fastest and cheapest and no matter Zrrtryn do this, is water. Interestingly, the place that whatever water is purer, static loads faster around the body and sent to any liquid such as pure water in the ablution to people engaged in this work does not.

 

 

Of brain waves:

 

     With loads of waste disposal body ablution, brain waves in the most ideal mode are. In addition, when the focus mode of human existence is, radiation waves, their considerable size and enhances the brain's ability to produce this energy raises.

 

 

Cases of:

 

1 - standing in prayer:

 

     Standing in prayer, strengthen and balance the body where the central part of the cerebellum controls involuntary actions and movements is to strengthen. This action causes the person with the least power and energy spent to perform the correct movements to engage the next.

 

     Development of upper body and strengthen the spine and it keeps Mstqsm mode.

 

     When the eyes of the state remains constant, stream of consciousness on their own quiet time and so I focus on increases. Fix weaknesses and improve eye defects such as myopia is due to mental and nervous person can increase resistance and insomnia, and thoughts from the restive far humans can.

 

2 - bow in prayer:

 

     Strengthen abdominal muscles to maintain digestive health and relieve chronic Ybvyt, dyspepsia and anorexia are the properties of the bow in prayer.

 

     Experts in the bow mode muscles around the spine can be expanded in the balance and calm the sympathetic effective.

 

     Reading period mentioned bow Zlat also strengthen the face, neck, legs and thighs are and thus blood flow in different parts of the body speeds. Regulate metabolism, providing background loss of most diseases of the body, helping to increase the solidity and strength of the brain case of other properties is a bow in prayer.

 

 

3 - prostrate in prayer:

     Prostrate, vertebral body strengthening and sciatic pain can relax. In addition to prostrate to eliminate constipation and indigestion, screen aperture and to strengthen the body because waste is pressed abdominal area helps.

 

     Prostrate also increase blood flow in the head, the glands, which causes the food to maintain freshness, beauty and Tzavt skin.

 

     Prostrate states through open spine of each other, causing the margin Asabykh of the body to the brain and connected to the nerves in a state of balance that this human health is very important.

 

     October if the distance from worshipers about the size of an inch ahead of normal mode is more tension in the back that makes sense to treat those who drive or have to back discomfort. And if someone is healthy to do this, never suffered from lumbar disc and will not be upset.

 

     Prostrate cause comfort and calm person and relieves anger. Prostrate power understanding to increase. The reason is that we prostrate to the forehead gets stretched and causes that we focus entirely on the forehead (if in this case to look at the tip of our nose, his forehead pressed to come), and this carefully and if focus too much done, after a long time because the person is awake eye vision.

 

 

     Metaphysical science to the eye, third eye between the eyebrows and say that the eye is located. Chakra yoga science also "Jna" is known. The goal of a Yogi ignite spiritual energy in chakras chakra Jnast Blakhs. No two eyes that can see a natural.

   Today, even the doctors psychologist missionaries are modern religion and conversion to religion recommendations drawn.

            One of the benefits of prayer and Sjdhhay desirable appearance and a long night of preventing disease, arthritis, because Vyzhhyy doing physical movements, supererogatory night prayers in the night when the person wakes up from a long break in the dam and a soft bed comfort breaks and physical movements of doing, suffering from arthritis, neck and front waist takes.

            Sjdhhay desirable in the long arms of the elbow because the hand is placed on the ground and the abdomen is pulled down and the forehead and a few species in order to land or placed on the October, will create conditions for the occurrence of neck and lower back lumbar arthritis prevention be.

            On the other hand, when long forehead on the ground to be October or body finds that the state Borough receptors (Baroreceptor) lining the wall of the aorta and carotid artery in the neck due to the column of blood through the creation and stimulation of neural signals to prevent hypertension in individual worshipers are , on the other hand, long Sjdhhay desirable, if aortic arch artery calcium deposits have recently, from where it will calcify or Klsyfyhshdn Vman (Calcifie) is the aortic arch wall.

             Of all religious prayer books and prayer that during the prayer palms toward the sky must be scientific because it did not mention, in addition to faculty Manyvtyzm personal belief, so they are always current educational nervous finger tips and palms Education is when you give out any treatment or eliminate any pain should hand over the painful position said.

 

            When the palms toward the sky, some Mantyzvrhay placed in the air and the space will be absorbed into the body and palms to the floor if the picture is toward the ground believe that some personal magnetism out of the body and the ground is absorbed.

 

 

-------------------------------------------------- ----------

الفوائد الطبیة والغموض الحاجة.

نقلا عن موقع الیوم.

 

     وتسمى المواد فی ما یتعلق بفوائد العلم ، وبعد ذلک فقط للصلاة صغیرة متعددة الأبعاد. معالجة فوائد العلمانیة ، لا ینبغی وفقا لبحارنا والضوء لإهمال القیم الروحیة.

 

     هذه المواد هی المعتمدة فقط من الموظفین وقصتنا ، کمجموعة ، لا ینبغی أن یکون شکلا من أشکال ممارسة ، والسویسری یفسر فلسفة قلوب تعرف جیدا.

 

     حقیقة الروح والوجدان الأکاذیب. ولکن یجب أن یکون الضمیر فی شکل والتی تبدو مصممة على العثور على إعمال. عند ظهور روح داخلها وأثره هو یترک مختلطة.

 

 

 

 تأثیر النوم على الصحة :

 

     ویتألف اثنان من مراحل النوم ، النوم العمیق والنوم وهی مرحلة الاحلام فی واحدة من بین لا یمکن أن یتحقق بین عشیة وضحاها.

 

بعد مرور نحو 45 دقیقة من النوم الإنسان ، وهی مرحلة الاحلام فی المرحلة یبدأ ولفترة قصیرة (حوالی 10-15 دقیقة) لا یزال مستمرا.

 

     خلال مرحلة حرکة العین السریعة ، وبطریقة غامضة هیکل عظمی Zlat یحدث کل عمل والشخص هو ثابت تماما. دماغ الشخص والشریط بدلا من وضع السکون ، حالة من الیقظة ویبین کامل ، بحیث أنه فی هذه الحالة ، هو نشاط الدماغ العالیة.

 

     وخلال مرحلة حرکة العین السریعة یمکن ، وارتفاع درجة حرارة الجسم ومعدل ضربات القلب بشکل غیر متوقع وحرکة العین السریعة أن ینظر إلى ذلک لأن الشخص المسمى فی هذه المرحلة هو أیضا. (مرحلة حرکة العین السریعة لحرکة العین السریعة) إذا کان الشخص فی هذه الحالة أن نستیقظ ، یدعی أن النوم کان التصفح.

 

     وهی مرحلة الاحلام فی المرحلة بعد توقف ، 10-15 دقیقة ثم النوم خلال هذه الفترة ، وتتکرر بانتظام. ومع ذلک ، على مدى ما مجموعه ثمانی ساعات وهی مرحلة الاحلام فی النوم عند الأشخاص الطبیعیین ، 90 دقیقة سیکون کثیرا فی ساعات الصباح قرب حدوث ذلک. طلاب الطب ثبت الیوم أن واحدا من الأعراض الرئیسیة لمرض ، والاکتئاب ، وزیادة مدة نوم حرکة العین السریعة من المعدل العادی ، حتى أن الشخص الأکثر الاکتئاب یرى الآخرین من النوم. یعنی المزید من الوقت فی مرحلة حرکة العین السریعة لتولی المسؤولیة.

 

     وقت صلاة الصبح فی Takyyd العدید من القرآن الکریم کانت علیه مثل هذا الانخفاض الکبیر فی حجم حرکة العین السریعة والأشخاص. بالضبط عند ذلک الوقت کان أکثر وهی مرحلة الاحلام فی النوم یحدث.

 

 

للتأثیر على الربو :

 

فی الآلیة المرضیة للربو وساهمت ثلاثة عوامل هی :

 

1 -- المیکروبات التی تدخل الجهاز التنفسی والإنسان.

 

2 -- العوامل حساسیة ، بما فی ذلک الغبار وحبوب اللقاح والزهور... .

 

3 -- المشاکل النفسیة بما فی ذلک القلق والغضب والحزن والفرح... .

 

     مجموعة الربو فی التنویم المغناطیسی رأی آخر مفاده أنه یمکن التخفیف من نوبات الربو. على سبیل المثال ، وهو طبیب مع الربو ، ویعانون من اللیل لهجوم. التبدیل لا تجد نافذة مع أداة لکسر وتأخذ نفسا عمیقا عدة مرات. الآن طبیب یداوی والعودة إلى السریر. ولکن عندما تستیقظ فی الصباح والجواب یمکن أن یرى أنه بدلا من زجاج النافذة ، ومرآة مکسورة.

 

     یمکن أن نخلص إلى أنه إذا کان المرضى لدیهم إحساس النفسیة للأمن ، خطوة کبیرة فی جهود الإغاثة من المرض تتم إزالة. إزالة الإجهاد بسبب الشعور النفسی العمیق الذی لن یتحقق ، وبالتالی تأثیره Sbb تقلیل نوبات الربو یمکن أن یکون. یتم التحکم الى حد ما واحدة من المیکروبات التی تسبب الربو هی على الشاشة ، من غسل Zv الجهاز التنفسی.

 

     غسل الفم والأنف مع الماء بینما الوضوء ، الکثیر باء Sva. فهو یجعل الهواء النظیف وأفضل Byshtrv المخ والدم وأنسجة الجسم للوصول إلى تلک الرؤیة والشم والسمع والذاکرة وسیتم تعزیزها.

 

 

Tmrkzvslamty من قبل :

 

یذکر المرغوب فیها سبع مرات قبل الاغتسال لا إله یقال. التکرار هو الترکیز. زیادة یوجا فی الحرکات المتکررة الترکیز نحن.

 

وقال أیضا أنه إذا کانت المیاه تتدفق فی حین Salavat إرساله مباشرة إلى القضاء على الجسم. لأنها حالة شبیهة بالنوم. لأنه عند قراءة هذه الجملة ، وجمیع أعضاء الجسم والعقل السلیم ، وهذا ما یجعل أجسامنا صحیة وسعیدة وتأطیر أعضاء.

 

 

 

الاغتسال والعلاج من المرض :

 

الوضوء لأن العدید من الأمراض یمکن القضاء علیها. السبب Srdbr تأثیر على أجزاء حساسة من الجسم من المیاه فی أجزاء أننا اغتسال. المثیر هو أن فی الإسلام ، وقد لوحظ نقاط الوخز بالإبر وبخاصة فی الوضوء.

 

على سبیل المثال ، ینبغی أن الرجال Bryznd المیاه من خلف الکوع. ولکن یجب على المرأة إزالة المیاه من أجزاء من Bryznd. لأن نقاط الوخز بالابر فی الرجال فی بعض أجزاء من منزل مختلفة.

 

علیها أن تعرف أیضا أن تحفیز نقاط الوخز بالإبر من قبل الاغتسال بالماء البارد ، خط الطول 14 طریقا لتحفیز والرصاص نافع والحیویة ، والألم الجسدی والقوة لا یمکن أن یعامل Vrvhy والکثیر من الأمراض.

 

وسوف تعزز جمیع أعضاء الجسم الداخلیة. ومنها : سرطان الرئة وسرطان القولون والمعدة والقلب والکلى والکبد و...

 

 

تولید للقوة وحیویة مع الوضوء :

 

فی الحدیث بعد الاغتسال والتجفیف الجسم مع شیء نحن لا یملکون Vbgzarym الجافة. والسبب هو أن فی الجسم التی یشعر الباردة ، ودرجة الحرارة نفسها یرتفع إلى الجسم حتى یجف ، حتى أن التحفیز الحراری یمکن أن یسبب فتح المسام Shvdv تحت الجلد المزید من الأوکسجین إلى الجلد والأنسجة تحت الجلد بعض الوقت Zlat یصل والطاقة وتسبب الابتهاج و.

 

 

العلاقة بین المجال المغناطیسی والشحنة الکهربائیة :

 

هارولد بوهر جامعة بیل للمرة الاولى قبل تنفیذ اختبار بسیط ویعیش نحو المجال المغناطیسی ، وأدرکت بعد ذلک أنه کان مربع فی جسم الإنسان هناک.

 

 

الحقل المغناطیسی للجسم :

 

     کما تعلمون ، لا یمکن فی أجسامنا التی تعمل هناک الملایین من الرسائل العصبیة فی الجسم عن طریق تحفیز کهربائی لهذا العصب ینبغی القیام به. تدفق الوقت حولهم ، سیتم تشکیل أجسادنا وحقل مربع من اجسادنا فی نفس الوقت الملایین من النشاط العصبی تحدث.

 

 

موجات الدماغ :

 

     أربعة نوع الجهاز موجة منحنى عروض Ngarmghz Azamvaj الدماغ هی : ألفا ، بیتا ودلتا وثیتا.

 

     موجات دلتا إیقاع المخ مع غالبا ما تظهر Kndtryn تردد 1-3 فی الجولة الثانیة ، والنوم العمیق. ایقاعات ثیتا تردد مع 4-7 فی الجولة الثانیة والتی یجب أن تعتمد على الحالة المزاجیة. ألفا التردد إیقاعات ثمانیة إلى 12 فی الدور الثانی ویعتقد کثیر من الأحیان ، حدث انعکاس ، وإذا ما توقفت ترکیز الحرة. وأخیرا ، فإن تواتر ایقاعات بیتا حول 13-22 ثانیة ، فریدة من نوعها على ما یبدو الى مناطق الدماغ الأمامیة ، حیث الأنشطة المعقدة التی تحدث فی الدماغ.

 

 

المغناطیسیة الجسم وموجات المخ فی خطر :

 

     قد سمعت أن تکون واثقة من مخاطر الهواتف النقالة أو الذین یعیشون بالقرب من محطة للکهرباء. ووفقا لPrfsvrlay البحوث ، والموجات المغناطیسیة الخارجیة من محطة تولید الکهرباء أو الأجهزة الکهربائیة مثل Sshvarv... ینبعث ، وتلف فی الدماغ خلایا الحمض النووی واستعادة قدرتهم على تدمیرها. الحقول المغناطیسیة الخارجیة ، بالإضافة إلى تلف فی الدماغ إلى الحمض النووی یکون له تأثیر سلبی على هیئة أخرى. هذه المجالات تؤثر على الحقل المغناطیسی للجسم الطبیعی. وکما تعلمون ، وتغطی ما یقرب من 70 ٪ من الجسم مع الماء وشکل جزیئات الماء والاستقطاب ، وعندما نتعرض لحقل مغناطیسی خارجی الأکاذیب ، لیتم وضع هذه الجزیئات فی المیدان ، وهذه الظاهرة یجعل النظام ، والمجال المغناطیسی نحن الإثارة أیضا.

 

     بالإضافة إلى سلسلة من العوامل الخارجیة وهناک أیضا عوامل داخلیة تؤدی إلى إنشاء هیئة اضطراب فی المیدان. هم أهم الأحمال الکهربائیة عندما یتم تخزین تدفق فی الأعصاب ، والذی حول وجود الکهرباء الساکنة ، وتشکل فی أنسجة الجسم ، وحول هذا المجال هناک العدید من المجالات لخلق ضرر على الجسم. هذه الأحمال ، وخصوصا حیث یتم تخزین ضغط العصب وأکثر من ذلک لأنه کما کثافة عالیة وبالقرب من العصب أکثر وأکثر أهمیة للجسم مضرة للغایة. ومن بین هؤلاء رئیس أجزاء والیدین ومنطقة الکاحل منخفضة.

 

      ومن بین هذه الأجزاء الثلاثة ، رئیس لها اهمیة خاصة. لأن هذا الاتهام المخزنة ، بالإضافة إلى خلق أضرار فی الحقل المغناطیسی للجسم ، مما تسبب فی فوضى فی موجات المخ.

 

      نحن دقیقة فقط فی الیوم لتظهر فی المجال المغناطیسی یتعرضون. مثل هولیوود ، ومجفف الشعر... ولکن خلال حیاته عرضة للخطر هی حقل مغناطیسی قوی جدا الأرض الحقل المغناطیسی هو الکرسی.

 

 الصلاة والمجال المغناطیسی :

 

     وبما أن الصور التی تم الحصول علیها من المجال المغناطیسی للأرض وتقترح ، والإنسان من المستغرب ، إذا کان فی أی نقطة من الأرض ولایة نیو جیرسی للوقوف على المجال المغناطیسی الأرض الحقل المغناطیسی جسده یتسق والصلاة بینما جسدها هو حقل العادیة أن.

 

 Vbarhay الکهربائیة من :

 

    وکما سبق ذکره ، یحمل النفایات من التنبیه الکهربائی للأعصاب وجود هیئات مماثلة فی مجال موجات المخ یکون لها آثار ضارة. هذه الآثار فی المناطق التی تکون فیها الأعصاب وقدرة على الحرکة ، فإنها تخلق مخاطر جسیمة. وینبغی أن یکون قریبا فی جمیع أنحاء المنطقة.

 

      أتساءل کیف یمکن للتکنولوجیا أن نرى أن هذه المناطق ، والمناطق التی یتم غسلها فقط فی الوضوء (الرأس والیدین والکاحلین لأسفل) والبحوث تفعل ذلک ، فإن أفضل طریقة للتخلص من النفایات هذه الأعباء على استخدام Rsanast الجوهر. أسرع وأرخص ولیس Zrrtryn مسألة قیام بذلک ، هو الماء. ومن المثیر للاهتمام ، أیا کان المکان الذی هو أنقى المیاه ، یحمل ثابت أسرع فی جمیع أنحاء الجسم وإرسالها إلى أی السائلة مثل المیاه النقیة فی الوضوء لاشخاص یعملون فی هذا العمل لا.

 

 

موجات الدماغ :

 

     مع الاحمال للتخلص من النفایات اغتسال الجسم ، وموجات الدماغ فی الوضع الأمثل و. وبالإضافة إلى ذلک ، عندما وضع محور الوجود الإنسانی هو وموجات الإشعاع ، وحجمها کبیر ویعزز من قدرة المخ على إنتاج هذه الطاقة یثیر.

 

 

حالات :

 

1 -- الوقوف فی الصلاة :

 

     واقفا فی الصلاة ، وتعزیز وتحقیق التوازن فی الجسم حیث الجزء الأوسط من المخیخ الإجراءات والضوابط والحرکات غیر الطوعی هو تعزیز. یؤدی هذا الإجراء مع شخص على الأقل الکهرباء والطاقة قضى لأداء الحرکات الصحیحة لإشراک المقبل.

 

     وضع الجزء العلوی من الجسم وتقویة العمود الفقری وأنها تحتفظ Mstqsm واسطة.

 

     عندما نظر الدولة لا تزال مستمرة ، وتیار الوعی فی وقتهم الخاص وهادئة حتى أرکز على الزیادات. نقاط الضعف وإصلاح العیوب تحسین العین مثل قصر النظر ومن المقرر ان الشخص النفسیة والعصبیة یمکن أن تزید من المقاومة ، والأرق ، والأفکار من البشر إلى حد بعید یمکن المضطربة.

 

2 -- الانحناء فی الصلاة :

 

     عضلات البطن تعزیز للحفاظ على صحة الجهاز الهضمی Ybvyt المزمنة والتخفیف ، وسوء الهضم وفقدان الشهیة هی خصائص انحنی اجلالا واکبارا فی الصلاة.

 

     ویمکن توسیع نطاق الخبراء فی العضلات حول وضع الانحناء فی العمود الفقری فی التوازن والهدوء الفعال متعاطفة.

 

     قراءة الفترة المذکورة القوس Zlat یعزز أیضا الوجه والعنق والساقین والفخذین ووبالتالی تدفق الدم فی أجزاء مختلفة من الجسم بسرعة. تنظیم عملیة التمثیل الغذائی ، وتوفیر خلفیة فقدان معظم الأمراض من الجسم ، مما یساعد على زیادة صلابة وقوة للقضیة الدماغ من الخصائص الأخرى هی القوس فی الصلاة.

 

 

3 -- السجود فی الصلاة :

     یسجد ، وتعزیز الهیئة الفقری وآلام فقرات الظهر یمکن الاسترخاء. وبالإضافة إلى ذلک أن یسجد للقضاء على الامساک وعسر الهضم ، وفتحة الشاشة لتقویة الجسم بسبب النفایات ضغط منطقة البطن یساعد.

 

     یسجد أیضا زیادة تدفق الدم فی الرأس ، والغدد ، والذی یسبب الغذائیة للحفاظ على نضارة وجمال البشرة وTzavt.

 

     تسجدوا الدول من خلال فتح العمود الفقری عن بعضها البعض ، مما تسبب فی Asabykh هامش من الجسم إلى المخ والأعصاب المتصلة فی حالة من التوازن بین صحة الإنسان أن هذا مهم جدا.

 

     أکتوبر فی حال المسافة من المصلین عن حجم شبر واحد قبل الوضع العادی هو مزید من التوتر فی الجزء الخلفی من المنطقی أن لعلاج ممن یقودون أو أن یعود عدم الارتیاح. واذا کان شخص ما هو صحی للقیام بذلک ، لا یعانی من قرص قطنی ، ولن یکون مفاجأة.

 

     یسجد الراحة السبب وشخص هادئ ویخفف الغضب. یسجد تفاهم لزیادة الطاقة. والسبب هو أننا یسجد لیحصل على الجبهة وامتدت الأسباب التی علینا أن نرکز تماما على الجبهة (إذا فی هذه الحالة للبحث فی طرف الأنف ، جبهته ضغط قادمة) ، وهذا بعنایة ، وإذا ترکز الکثیر من القیام به ، وبعد وقت طویل لأن الشخص مستیقظا رؤیة العین.

 

 

     العلوم المیتافیزیقیة للعین ، والعین الثالثة بین الحاجبین ونقول ان یقع فی العین. شقرا علم الیوغا أیضا "الجیش الشعبی الیوغوسلافی" هو معروف ، والهدف من إشعال المدرب الطاقة الروحیة فی Blakhs الشاکرات Jnast شقرا. لا عیون اثنین یمکن أن نرى الطبیعیة.

   الیوم ، وحتى علم النفس الأطباء المبشرین الحدیثة والدین وتحویل الدین إلى توصیات الانتباه.

            واحدة من فوائد الصلاة وSjdhhay ظهور مرغوب فیه ولیلة طویلة فی الوقایة من المرض ، والتهاب المفاصل ، لأن القیام Vyzhhyy الحرکات البدنیة وقضاء صلاة اللیل فی اللیل عندما یکون الشخص یستیقظ من فترة انقطاع طویلة فی السد وسریر لینة فواصل الراحة والحرکات الجسدیة للقیام ، الذین یعانون من التهاب المفاصل والعنق والخصر الجبهة یأخذ.

            مرغوب فیه Sjdhhay فی أحضان طویلة من الکوع لأن یتم وضع الید على الارض ویتم سحبها من البطن إلى أسفل وجبهته وبضعة أنواع من أجل الأرض أو وضعها فی تشرین الأول / أکتوبر ، وتهیئة الظروف لحدوث الرقبة وانخفاض الوقایة من التهاب المفاصل القطنیة العودة أن.

            من ناحیة أخرى ، عندما جبهته طویلة على أرض الواقع لیکون أکتوبر أو هیئة یرى أن الدولة مستقبلات بورو (Baroreceptor) بطانة جدار الشریان الأبهر والشریان السباتی فی العنق بسبب العمود من الدم عن طریق إنشاء وتنشیط الاشارات العصبیة لمنع ارتفاع ضغط الدم فی المصلین الفردیة ومن ناحیة أخرى ، طویلة Sjdhhay مرغوب فیه ، إذا کان الشریان الأبهر قوس الکالسیوم الودائع فی الآونة الأخیرة ، من حیث أنها سوف کلس أو Klsyfyhshdn Vman (Calcifie) هو جدار قوس الأبهر.

             جمیع الکتب الدینیة والصلاة الصلاة التی یجب أن النخیل خلال صلاة نحو السماء تکون علمیة لأنه لم یذکر ، بالإضافة إلى أعضاء هیئة التدریس Manyvtyzm المعتقدات الشخصیة ، لذلک هم دائما التعلیمیة الحالیة نصائح الاصبع العصبی والنخیل التعلیم هو عندما نعطیه أی علاج أو للقضاء على أی ألم وینبغی تسلیم وضع مؤلم وقال.

 

            عندما النخیل نحو السماء ، وضعت بعض Mantyzvrhay فی الهواء ، وسیتم استیعاب الفضاء الى جسد والنخیل إلى الطابق إذا کانت الصورة فی اتجاه الارض یعتقدون ان یمتص بعض المغناطیسیة الشخصیة خارج الجسم والیابس


 
comment نظرات ()